Contact

  • Algemeen: info@didess.com
  • Stien Jansen : Sales & Quality support : stien@didess.com
  • Vicky Van Gils: Sales & Marketing Manager Benelux : vicky@didess.com
  • Suzy Gladines: Sales Regionale Groothandel Vlaanderen & Nederland : suzy@didess.com
  • Luc Van den Bergh: Culinair Adviseur: luc@didess.com
  • Rosen Dakev : Junior Sales : rosen@didess.com
  • Verenice Vandewall: Export : verenice@efp-platform.com

Heb je nog vragen of suggesties?  
Vul ons contactformulier in en wij behandelen jouw vragen en suggesties graag.

Telefoon
t. +32 (0)14 55 35 20
f. +32 (0)14 55 64 77
E-mail
info@didess.com

Adres
Brulens 18, B-2275 Lille, België BTW BE 0457 914 234

openingsuren:
maandag tot en met donderdag:6u - 12u en 13u - 16u
vrijdag: 8u - 12u / zaterdag, zon- en feestdagen: gesloten

Ligging